درباره ما

تاریخچه

شرکت انبوه سازی طاق شیب در سال 1372 باهدف ارتقاء سطح کیفی ساخت وساز واستفاده بهینه از تکنولوژی برتر و نهادینه کردن مدیریت عرضه ساختمان تاسیس گردید این شرکت در راستای اهداف از پیش تعیین شده اقدام به تعریف پروژه های متعدد و اجرای برخی از آنها با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همکاری وزارت مسکن وشهرسازی نمود تامین نیاز مسکن اقشار مختلف وهمچنین تعریف جدید سطح زندگی در مجتمعهای زیستی از اهداف تکمیلی این شرکت می باشند ،در این راستا استناد و به کارگیری تمامی آیین نامه ها واستانداردهای بین المللی صنعت ساختمان و نظام کنترل پروژه سرلوحه اقدامات شرکت قرار گرفت این شرکت با گرد هم آوردن متخصصین ساخت وساز وتلاش در عرصه تحقیق در سال 1386 موفق به اخذ رتبه 1 ساخت انبوه مسکن وساختمان گردید و تلاش روز افزون پرسنل در رسيدن به آرمانهاي شركت به ثمر نشسته و نهايتا در گردهمايي ملي و استاني انبوه سازان مورد تقدير واقع گرديد. اين مهم در كنار رضايت سرمايه گذاران و استفاده كنندگان مشوق شركت در ارايه هرچه مناسب تر خدمات خود خواهد بود. این مجموعه در سال 1387 در راستای افزایش دامنه فعالیت و پاسخگویی هرچه سریعتر و کامل تر به نیاز های مشتریان خود اقدام به تاسیس شرکت های زیر مجموعه نمود و اين مجموعه به نام گروه طاق شیب در حال حاضر در زمینه های زیر در حال فعالیت می باشدکه طاق شیب فناوران بازوی فنی و اجرایی گروه طاق شیب می باشد.

منشور اخلاقي مسئولين و کارکنان گروه طاق شيب


ما کارکنان و مسئولين گروه طاق شيب معتقديم که خدمات ما تاثير بسزايي در امور اجتماعي کشورمان خواهد داشت ، لذا موارد زير را سرلوحه کار خود قرارخواهيم داد:

الف- مامتعهد مي شويم در تمامي امور، صداقت پيشه کرده و راستگويي را سرمشق کارهاي خود قرار دهيم.
ب- ما معتقديم که با تلاش و کوشش شبانه روزي و بهره گيري از دانش و تکنولوژي روز مي توان محيطي امن و آرامش بخش را به خانواده ها تقديم کرد و در اين راه از هيچ کوششي فروگذار نخواهيم کرد.
ج- مامي کوشيم با برآورده کردن نيازها و توقعات هموطنان و آگاهي دادن به آن ها، سطح کيفي زندگي را در جامعه افزايش دهيم.
د- خدمات ما موجب ارتقاء صنعت و اقتصاد کشور و در نتیجه بهبود زندگی مردم و سلامت رواني و جسماني آن ها است.
ه- ما تلاش مي کنيم مسئوليت اجتماعي خود را با به کارگيري نيروهاي متخصص و استفاده از انديشه هاي نو در برابر جامعه امروز و نسل هاي آينده به انجام برسانيم.
و- از آنجا که هرگونه پيشرفتي در گرو رضايت مشتريان است ، به دنبال جلب اعتماد و خشنودي پايدار مشتريان بوده و امانت دار اسرار مراجعه کنندگان و شرکت هاي همکار خود خواهيم بود.


کارکنان شرکت ها به عنوان ارزشمند ترين منابع آن ها محسوب مي گردند، لذا مسئولين گروه طاق شيب در قبال کارکنان به موارد ذيل پايبند مي باشند:


الف- در ارتقاء روابط، ايجاد صميميت ، رعايت اصول اخلاقي و حسن رفتار بين کارکنان و مسئولين کوشا خواهيم بود.
ب- در جهت افزايش آموخته ها و پرورش مهارت هاي کارکنان گام برخواهيم داشت.
ج- از هيچ تلاشي جهت بهبود فضاي مادي و معنوي شرکت ها، ايجاد آرامش و فراهم نمودن امکانات رفاهي درحد توان دريغ نخواهيم کرد.
د- در هر لحظه پذيراي انتقادات و پيشنهادات کارکنان درامور شرکت ها خواهيم بود.

از آنجا که پيشرفت و موفقيت هر مجموعه اي در عرصه هاي مختلف باعث پيشرفت و موفقيت متقابل کارکنان آن خواهد شد، لذا کارکنان گروه طاق شيب به موارد ذيل معتقد هستند:


الف- در رعايت نظم وانضباط در کارو حضور به موقع و موثر در محل کار کوشا بوده و از هيچ کوششي در جهت رعايت اصول اخلاقي ، صداقت و احترام دريغ نخواهيم نمود.
ب- در مقابل وظايف محوله احساس مسؤوليت نموده و با تمرکز و سخت کوشي در اين گروه به کار خواهيم پرداخت.
ج- با مديريت زمان و سرمايه وکوشش در حفظ منابع شرکت ها، مسئولين را در اداره هرچه موثر تر امور ياري خواهيم داد.

افتخارات

img02
img02
img02
img02
img02
img02
img02
img02
img02